BES Kampanyaları 2024

BES kampanyaları, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılımı teşvik etmek veya mevcut katılımcıların ilgisini artırmak amacıyla düzenlenir. Bu kampanyalar genellikle emeklilik şirketleri veya bankalar aracılığı ile yürütülür ve çeşitli dönemlerde sunulur.

BES kampanyaları veya avantajları genellikle 3 farklı kategoride ifade edilebilir. 3 kategori şu şekildedir: Başlangıç katkıları, bankaların yeni bes kampanyaları ve çekilişler & hediyeler olarak sayılabilir.

1. Başlangıç Katkıları:

Yeni BES katılımcılarına özel olarak sunulan hoş geldin katkıları, BES sözleşmelerine ek olarak verilir. Bu kampanyalar genellikle belli bir süre ile sınırlıdır. Başlangıç katkısı içeren güncel kampanyalara alttaki kampanyaları örnek verebiliriz:

Garanti BBVA Emeklilik DijiBes

Garanti BBVA internet veya Mobil kullanarak; 01 Mayıs – 31 Mayıs 2024 arasında 1.000 TL’ye DijiBES yaptırıp, 1.000 TL ek katkı payı alabilirsiniz.

Ayrıca, Garanti BBVA İnternet veya Mobil’den sadece 250 TL’ye DijiBES Emeklilik Planı başlatabiliyorsunuz.

Hem kendinize hem de çocuğunuza DijiBES Emeklilik Planı yaptırabileceğinizi de ekleyelim.

Kampanya detaylarına linkten ulaşabilirsiniz.

Akbank Bes Kampanyası

%30 devlet katkısı ile birikim yapmak için AgeSA BES’inizi Akbank Mobil’den hemen başlatabilir, 2.500 TL’ye varan ek katkı payı ile birikiminize değer katabilirsiniz.

Kampanya detaylarına buradan erişebilirsiniz.

Fibabanka Bes Kampanyası

Fibabanka Mobil’den BES’e Katılanlar, 1.500 TL’ye Varan Nakit Ödül Kazanıyor!

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

2. Bankaların Yeni BES Kampanyaları:

Bankalar, yeni müşteri kampanyalarına dönem dönem BES ile ilgili avantajlarını da dahil etmektedir. Albaraka’nın alttaki kampanyasını bu konuda örnek gösterebiliriz:

Albaraka: Dijital Müşterilerin BES Birikimine Ek 1000 TL Kazanma Fırsatı

Albaraka Mobil ve İnternet Bankacılığı üzerinden kendisine veya çocuğuna BES yaptıran herkese ek 1000 TL katkı payı ödülü!

Albaraka kampanyası hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

3. Çekilişler ve Hediyeler:

BES’e yeni katılanlara veya katkı tutarı ödeyenlere özel çekilişler veya hediyeler, emeklilik sigorta şirketleri veya bankalar tarafından verilebilmektedir. Bu kampanyalar genellikle BES katılımcılarının ilgisini çekmek ve BES’e motive etmek için düzenlenmektedir.

Fibabanka’dan BES’e Katılanlara A101 Hediye Çeki

Fibabanka Mobil veya İnternet Şubesi’nden BES Yaptıranlara 1.500 TL’ye kadar A101 Hediye Çeki!

Fibabanka kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için hemen tıklayın.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo