Yatırım Hesabı Aç

DİLEDİĞİN YERDEN YATIRIMCI OL

Aracı kurumları ve Bankaları karşılaştır, yeni müşterilere özel kampanyalardan ve daha fazlasından yararlan!

Bu sayfada yer alan bilgiler, 2 Mart 2024 itibariyle günceldir.

Yatırım Hesabım Nerede Açılacak
Bankaya veya aracı kuruma başvurarak hemen yatırım hesabı açabilirsin. Detaylı bilgi için tıkla.
Kendin İçin En Avantajlısını Seç
Yeni müşterilere özel hisse senedi alış / satış komisyon oranlarını ve daha fazlasını inceleyebilirsin.
Uzaktan Yatırım Hesabı Aç
Aracı kurum veya banka şubelerine gitmeden dilediğin yerden yatırım yapmaya başla.
Yatırım Hesabı Aç

Akbank

Mobilden Akbank’lı olanlara:
%0 komisyon ve sadece yüz binde 2.5 borsa payı ile işlem yapma fırsatı!
*Detaylar
×

*1 Ocak – 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir, daha fazla bilgi için Hesap Aç butonuna tıklayarak Akbank’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Albaraka

Albaraka Mobil Bankacılık’ta yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle müşteri olun:
İşlemlerinizde 0,05% komisyon oranı fırsatını yakalayın!
*Detaylar
×

*20 Şubat – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir, daha fazla bilgi için Hesap Aç butonuna tıklayarak Albaraka’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Gedik Yatırım

Gedik Yatırım Hızlı Hesap mobil uygulamasını indirerek hesap açılışınızı tamamlayanlara özel hediyeler!
*Detaylar
×

*3 kişiye çift kişilik Paris seyahati, 5 kişiye Iphone 15 Pro, 10 kişiye Apple Airpods 3.nesil ve 10 kişiye voleybol milli takım forması hediye! Daha fazla bilgi için hesap aç butonuna tıklayarak Gedik Yatırım’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

İş Bankası

İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, yatırım hesabı açarak:
Hisse senedi işlemlerinizde 0,05% komisyon oranı ayrıcalığından yararlanın!
*Detaylar
×

*Komisyon istisnasından 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan ve yatırım hesabı açan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir  müşteriler yararlanabilecektir. Detaylı bilgi için Hesap Aç’a tıklayarak İş Bankası’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Kuveyt Türk

Mobilden Kuveyt Türklü olup yatırım hesabı açanlara:
Mevcutta binde 2 olan komisyon oranı %50 indirim ile binde 1 olarak uygulanacaktır. 
*Detaylar
×

*Mobilden Kuveyt Türklü olan müşterilerimizin 1 Ocak-31 Mart 2024 tarihleri arasında Mobilden yatırım hesabı açarak yapacakları hisse senedi alım-satım işlemlerinde %50 komisyon indirimi uygulanacaktır, daha fazla bilgi için Hesap Aç butonuna tıklayarak Kuveyt Türk’ün web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Midas

Standart komisyon oranları:
Borsa İstanbul işlemlerin için alım satın hacmine bağlı olarak 0,01% (on binde bir) ile 0,04% (on binde dört) arasında komisyon ödersin.
*Detaylar
×

*Midas’ta işlem hacmine göre değişen komisyon oranları, belirli bir süre ile sınırlanmamıştır. Daha fazla bilgi için Hesap Aç butonuna tıklayarak Midas’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Odeabank

Odeabank’ın dijital kanallarından müşteri olup, hisse senedi hesabını Odea uygulamasından açanlara:
Odea uygulaması üzerinden yapacakları hisse senedi alım/satım işlemlerinde 10 binde 5 (%0.05) komisyon.
*Detaylar
×

*Odea’nın dijital kanallarından müşteri olup, hisse senedi hesabını Odea uygulamasından açan müşterilerin uygulama üzerinden yapacağı işlemlerde geçerlidir. Daha detaylı bilgi için Hesap Aç’a tıklayarak Odeabank’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

TEB Yatırım

CEPTETEB uygulamasından görüntülü görüşme ile hesap açan TEB müşterileri için:
İlk ay Pay Senedi Piyasalarında komisyonsuz (sadece Borsa Payı katılımıyla) işlem yapma fırsatı.
*Detaylar
×

*TEB Yatırım Görüntülü Hesap Açılış Kampanyası, 01.03.2024 ve 30.06.2024 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil uygulamasından görüntülü görüşme ile hesap açan TEB müşterileri için geçerlidir. Daha fazla bilgi için Hesap Aç butonuna tıklayarak Teb Yatırım’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım Hesabı Aç

Trive Yatırım

Hisse senedi ve VİOP işlemlerinde yatırımcılarına komisyonsuz aracılık hizmeti (aylık 10 milyon TL hacme kadar) sunuyor.
*Detaylar
×

*Hisse senedi ve VİOP işlemlerinde Trive, yatırımcılarına komisyonsuz aracılık hizmeti (10 milyon TL’ye kadar) sunuyor. Üstelik 10 bin TL ve üzeri bakiyeli yatırımcılarımız için ücretsiz anlık data sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi için Hesap Aç’a tıklayarak Trive’nin web sitesine tıklayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aracı Kurum Karşılaştırma & Hisse Senedi Komisyon Oranları
Albaraka, Akbank, Midas, İş Bankası, TEB Yatırım ve Trive’nin yeni müşterilere özel veya standart komisyon oranları yatırım hesabı aç sayfamızda! Odeabank, Kuveyt Türk ve Gedik Yatırım’ın da yeni müşterilere özel kampanyaları bu sayfada. Yatırım Hesabı Aç sayfamız sayesinde, halka arzlara katılmak ve yatırım yapmaya hemen başlamak için size en uygun aracı kurum / Banka’yı seçebilirsiniz! Aracı kurum karşılaştırma ve halka arz için hesap açabilmenin yanı sıra YatırımaDeğer bireysel yatırımcı için birçok faydalı veri sağlamaktadır. Bu sayfalardan biri olan Hedef fiyatlar sayfamızı ziyaret ederek; aracı kurumların BIST şirketleri hakkında yayınladıkları hedef fiyatlar ile ilgili bilgi sahibi olabilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları yeni müşterilere özel kampanyalarına veya standart hisse senedi alış ve satış komisyon oranlarına yer verir. Komisyon oranları, aracı kurumlar tarafından belirlenmektedir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları; komisyon oranlarının ve yeni müşterilere özel kampanyaların bulunduğu, resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in yeni müşteriye özel kampanyalar ve komisyon oranları ile ilgili herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan komisyon oranları ve yeni müşteriye özel kampanyalar ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo