BIST 30 Hisseleri
Önde gelen aracı kurumların BIST’te yer alan şirketler hakkında hazırladıkları araştırma raporları, stratejik raporlar ve genel kurul özetleri gibi profesyonel raporlar burada!

Sıkça Sorulan Sorular
Şirket Raporları
Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler hakkında, aracı kurumların yayınladıkları raporlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz! Öncelikle, Bist 30 şirketlerinin tamamı hakkında yayınlanan raporlara sayfamızda yer vermeye çalışacağız. Güncel olarak YatırımaDeğer aracı kurumlar sayfamızdan; #TUPRS , #FROTO ve THYAO şirketlerinin raporlarını inceleyebilirsiniz. İş Yatırım, Ak Yatırım, Gedik Yatırım, Garanti BBVA Yatırım ve Yapı Kredi Yatırım’ın şirketler hakkında yazdıkları raporlar burada. Marbaş, Ünlü Menkul, QNB Finansinvest ve Integral Yatırım gibi aracı kurumların yazdıkları şirket raporlarına da sayfamızdan ulaşabilirsin. Aracı kurumların seçili hisselerden oluşan model portföylerine ulaşmak için tıklayabilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo