THYAO Hisse – Türk Hava Yolları A.O.
YatırımaDeğer, aracı kurumların THYAO hakkında bilgiler içeren raporlarını güncel bir şekilde listeler ve yatırım ekosistemi için raporlara erişimi kolaylaştırır.
THYAO Hisse – Türk Hava Yolları A.O

Halk Yatırım

Rapor Tarihi: 25 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 374.9 TL
THYAO Hisse – Türk Hava Yolları A.O

Tacirler Yatırım

Rapor Tarihi: 15 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 428 TL
THYAO Hisse – Türk Hava Yolları A.O

TEB Yatırım

Rapor Tarihi: 15 Kasım
2023 Hedef Fiyat: 405.82 TL
THYAO Hisse – Türk Hava Yolları A.O

Ziraat Yatırım

Rapor Tarihi: 21 Kasım 2023
Hedef Fiyat: 385 TL
Sıkça Sorulan Sorular
THYAO Şirket Raporları
Bist 30 şirketlerinden THY hakkında; Halk Yatırım, Tacirler Yatırım, Ziraat Yatırım ve TEB Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #FROTO hakkında raporları incelemek için FROTO şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo