Strateji Raporları 2024

Ak Yatırım, ALB Yatırım, Alnus Yatırım, Burgan Yatırım, Deniz Yatırım, Garanti BBVA Yatırım, Gedik Yatırım, Global Menkul Değerler, Oyak Yatırım, Şeker Yatırım, Tera Yatırım, Yapı Kredi Yatırım ve Yatırım Finansman strateji raporları!

Strateji Raporları 2024

Ak Yatırım

Türkiye – Strateji ve Hisse Senetleri
Strateji Raporları 2024

Alnus Yatırım

Alnus Yatırım 2024 Yılı Beklenti Raporu ve Model Portföyü
Strateji Raporları 2024

Deniz Yatırım

2024 Strateji Raporu: Global & yerel görünüm, beklentiler
Garanti BBVA Yatırım

Garanti BBVA Yatırım

Finansal Piyasalar Strateji Raporu 2024, Türkiye: Doğru Rotada İlerliyor
Gedik Yatırım

Gedik Yatırım

Gedik Yatırım Strateji Raporu, 2024: Sürdürülebilir Büyümeye Geçiş Dönemi
Strateji Raporları 2024

Global Menkul Değerler

2024 Türkiye Strateji Raporu, Uzun Vadeli Görünüm ve Hisse Tercihlerimiz
Strateji Raporları 2024

Yapı Kredi Yatırım

Yapı Kredi Yatırım 2024 Strateji Raporu, Hassas Dengede Umutlu Bekleyiş
Strateji Raporları 2024

Yatırım Finansman

2024 Ekonomik Görünüm ve Hisse Strateji Raporu
Sıkça Sorulan Sorular

Strateji Raporları

Alnus Yatırım, Burgan Yatırım, Deniz Yatırım, Garanti BBVA Yatırım, Gedik Yatırım ve Global Menkul Değerler strateji raporlarına bu sayfadan ulaşabilirsin! Oyak Yatırım, Tera Yatırım, Yapı Kredi Yatırım ve Yatırım Finansman’ın hazırladığı strateji raporları da bu sayfada. YatırımaDeğer Strateji Raporları sayfası sayesinde, birçok aracı kurumun strateji raporlarına düzenli olarak güncellenen tek bir sayfadan ulaşabilirsin! Strateji raporların yanı sıra YatırımaDeğer aracı kurumlar sayfasını ziyaret ederek; aracı kurumların BIST şirketleri hakkında yayınladıkları raporlar ile ilgili bilgi sahibi olabilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları strateji raporlarına yer verir. Strateji raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları strateji raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in model portföylere herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan strateji raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo