PGSUS Hisse – Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş.

Pegasus aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Pegasus’un sektörü: Ulaştırma ve Depolama

Aracı Kurum Raporları

A1 Portföy
17.04.2024
Rapor Tarihi
1509.87 TL
Hedef Fiyat
Ahlatcı Yatırım
05.03.2024
Rapor Tarihi
1194 TL
Hedef Fiyat
Şeker Yatırım
05.03.2024
Rapor Tarihi
1270 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Pegasus Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Esas Holding Anonim Şirketi
%56.66
Emine Kamışlı
%0.61
Ali İsmail Sabancı
%0.61
Kazım Köseoğlu
%0.30
Can Köseoğlu
%0.30
Halka Açık
%41.53
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Pegasus Yatırımcı İlişkileri internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

PGSUS Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden Pegasus hakkında; A1 Portföy, Ahlatcı Yatırım ve Şeker Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #TCELL hakkında raporları incelemek için TCELL şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo