EREGL Hisse – Ereğli Demir Çelik Fabrikaları T.A.Ş.

Ereğli Demir Çelik aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Erdemir, OYAK Maden Metalürji’nin ana şirketi ve Türkiye’nin en değerli sanayi şirketlerinden biridir. 1965’ten beri Türk sanayisinin ihtiyaç duyduğu yassı çeliği üretmesinin yanı sıra dünya üzerindeki çelik kullanıcılarına ihracat da yapmaktadır.

Ereğli Demir Çelik sektörü: İmalat / Ana Metal Sanayi̇

Aracı Kurum Raporları

Alnus Yatırım
10.05.2024
Rapor Tarihi
64 TL
Hedef Fiyat
Gedik Yatırım
10.05.2024
Rapor Tarihi
52.18 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
10.05.2024
Rapor Tarihi
64.5 TL
Hedef Fiyat
Şeker Yatırım
23.02.2024
Rapor Tarihi
56.13 TL
Hedef Fiyat
Ziraat Yatırım
01.03.2024
Rapor Tarihi
67.10 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Ereğli Demir Çelik Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Ataer Holding A.Ş.
%49.29
Halka Açık Kısım
%47.16
Erdemir Portföyü
%3.55
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Erdemir’in internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Ereğli Demir Çelik’in Yer Aldığı Endeksler

BIST 500
BIST SINAİ
BIST METAL ANA
BIST GERİ ALIM
BIST 100
BIST KATILIM TUM
BIST KATILIM 100
BIST BANKA DIŞI LİKİT 10
BIST 50
BIST 30
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST YILDIZ
BIST KATILIM 30
BIST KATILIM 50
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM
BIST TÜM
BIST KATILIM TEMETTU

Ereğli Demir Çelik Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen demir çelik şirketlerinden Ereğli Demir Çelik’in hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Sinai (XUSIN) endeksinde yer alan Ereğli hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Ereğli Demir Çelik Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Ereğli hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

EREGL Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Alnus Yatırım
Gedik Yatırım
İş Yatırım
Şeker Yatırım
Ziraat Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen demir çelik şirketlerinden #KRDMD hissesi hakkında raporları incelemek için #KRDMD şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi; hisse senetlerinin fiyatlarına, grafiğine ve aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği, 15 dakika gecikmeli olarak Tradingview aracılığıyla yayınlanmaktadır. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği hakkında verilen bilgiler kapsamında, YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sayfa yer alan bilgiler, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu içermemektedir; yalnız bu sayfadaki bilgileri dikkate alınarak yapılan yatırım işlemlerinin sonucundan YatırımaDeğer sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo