GUBRF Hisse – Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

Gübre Fabrikaları aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Gübretaş, katı ve sıvı-toz gübre üretimi, depolanması ve satışı alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketin temel misyonlarından biri bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırmaktır.

Gübre Fabrikaları’nın sektörü: İmalat / Kimya İlaç Petrol Lastik ve Plastik Ürünler

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Gübre Fabrikaları Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Türkiye Tarım ve Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği
%75.95
Diğer
%24.05
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Gübretaş’ın internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Gübre Fabrikaları’nın Yer Aldığı Endeksler

BIST 50
BIST KİMYA, PETROL, PLASTİK
BIST KATILIM 30
BIST 30
BIST KATILIM 50
BIST TÜM
BIST KATILIM 100
BIST KATILIM TUM
BIST 500
BIST SINAİ
BIST 100
BIST İSTANBUL
BIST YILDIZ

Gübre Fabrikaları Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen gübre üreticilerinden Gübre Fabrikaları hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Sinai (XUSIN) endeksinde yer alan GUBRF hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Gübre Fabrikaları Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Gübre Fabrikaları hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen tarım şirketlerinden #HEKTS hissesi hakkında raporları incelemek için #HEKTS şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi; hisse senetlerinin fiyatlarına, grafiğine ve aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği, 15 dakika gecikmeli olarak Tradingview aracılığıyla yayınlanmaktadır. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği hakkında verilen bilgiler kapsamında, YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sayfa yer alan bilgiler, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu içermemektedir; yalnız bu sayfadaki bilgileri dikkate alınarak yapılan yatırım işlemlerinin sonucundan YatırımaDeğer sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo