YKBNK Hisse – Yapı Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Yapı ve Kredi Bankası’nın sektörü: Mali Kuruluşlar / Bankalar

Aracı Kurum Raporları

Ak Yatırım
05.02.2024
Rapor Tarihi
31.3 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
05.02.2024
Rapor Tarihi
34 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Entegre Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2024 Mart Yatırımcı Sunumu

Yapı Kredi Bankası Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Koç Finansal Hizmetler A.Ş.
%40.95
Koç Holding A.Ş.
%20.22
Diğer Ortaklar
%38.83
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Yapı Kredi Yatırımcı İlişkileri internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

YKBNK Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden Yapı Kredi Bankası hakkında; Ak Yatırım ve İş Yatırım ‘ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #TCELL hakkında raporları incelemek için TCELL şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo