AKBNK Hisse – Akbank T.A.Ş.

Akbank aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank; bireysel, kobi, ticari ve kurumsal bankacılık alanlarında, müşterilerine bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Akbank’ın sektörü: Mali Kuruluşlar / Bankacılık

Aracı Kurum Raporları

Dinamik Yatırım
02.04.2024
Rapor Tarihi
77.4 TL
Hedef Fiyat
ICBC Yatırım
ICBC Yatırım
24.06.2024
Rapor Tarihi
85 TL
Hedef Fiyat
İntegral Yatırım
13.06.2024
Rapor Tarihi
87 TL
Hedef Fiyat
Ziraat Yatırım
02.05.2024
Rapor Tarihi
74.3 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Entegre Faaliyet Raporu
2022 Entegre Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Sürdürülebilirlik Sunumu

Akbank Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Halka Açık Kısım
%51
Sabancı Holding İlişkili Kişi ve Kuruluşlar*
%49
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 23 Nisan 2024 tarihinde, Akbank Yatırımcı İlişkileri internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.
*22.03.2024 tarihinde yapılan “Olağan Genel Kurul Toplantısı Pay Sahipleri Listesi”ne göre hesaplanan ortaklık yapısıdır.

Akbank’ın Yer Aldığı Endeksler

BIST YILDIZ
BIST TEMETTÜ 25
BIST TEMETTÜ
BIST 30
BIST TÜM
BIST 50
BIST 100
BIST LİKİT BANKA
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 25
BIST MALİ
BIST BANKA
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST 500

Akbank Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Banka (XBANK) endeksinde yer alan AKBNK hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Akbank Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Akbank hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

AKBNK Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Dinamik Yatırım
ICBC Yatırım
İntegral Yatırım 
Ziraat Yatırım

Daha fazlası:

Bist 30 hisselerinden #GARAN hakkında raporları incelemek için GARAN şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. Hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur.
YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir.
YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo