SISE Hisse – Şişe Cam (Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş)

Şişe Cam aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında
Şişe Cam’ın sektörü: İmalat / Ana Metal Sanayi̇

Aracı Kurum Raporları

Galata Menkul
30.10.2023
Rapor Tarihi
72 TL
Hedef Fiyat
Garanti BBVA Yatırım
30.10.2023
Rapor Tarihi
63.40 TL
Hedef Fiyat
Gedik Yatırım
30.10.2023
Rapor Tarihi
64.57 TL
Hedef Fiyat
İntegral Yatırım
30.10.2023
Rapor Tarihi
74 TL
Hedef Fiyat
Şeker Yatırım
30.10.2023
Rapor Tarihi
78.70 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Şişe Cam Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Türkiye İş Bankası A.​Ş.
%51.06
Efes Holding A.Ş.
%6.09
Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.
%0.05
Geri alınan paylar
%1.92
Diğer*
%40.8​8
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Şişe Cam’ın internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.
*Şirket’in diğer halka açık kısmını ifade etmektedir.

SISE Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden Şişe Cam hakkında; Galata Menkul, Garanti BBVA Yatırım, Gedik Yatırım, Şeker Yatırım ve İntegral Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #THYAO hakkında raporları incelemek için THYAO şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. Hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur.
YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir.
YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo