BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.
YatırımaDeğer, aracı kurumların BIMAS hakkında bilgiler içeren raporlarını güncel bir şekilde listeler ve yatırım ekosistemi için raporlara erişimi kolaylaştırır.
BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Ak Yatırım

Rapor Tarihi: 30 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 535 TL
BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Garanti BBVA Yatırım

Rapor Tarihi: 03 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 480.84 TL
BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Halk Yatırım

Rapor Tarihi: 04 Mart 2024
Hedef Fiyat: 460.97 TL
BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

İş Yatırım

Rapor Tarihi: 07 Şubat 2024
Hedef Fiyat: 496.49 TL
BIMAS Hisse – BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Yapı Kredi Yatırım

Rapor Tarihi: 16 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 510 TL
Sıkça Sorulan Sorular
BIMAS Şirket Raporları
Bist 30 şirketlerinden Bim hakkında; Ak Yatırım, Garanti BBVA Yatırım, Halk Yatırım, İş Yatırım ve Yapı Kredi Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 100 hisselerinden #MGROS hakkında raporları incelemek için MGROS şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo