ASELS Hisse – Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Aselsan aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Savunma elektroniği alanında Türkiye’nin en büyük kuruluşu olmasının yanı sıra Dünyanın ilk 100 savunma sanayi şirketi arasında gösterilen ASELSAN; savunma sanayi alanında çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aselsan’ın sektörü: Teknoloji / Savunma

Aracı Kurum Raporları

Ak Yatırım
28.03.2024
Rapor Tarihi
75 TL
Hedef Fiyat
Alnus Yatırım
27.03.2024
Rapor Tarihi
68 TL
Hedef Fiyat
Şeker Yatırım
27.03.2024
Rapor Tarihi
62.5 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2022 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 4. Çeyrek Yatırımcı Sunumu

Aselsan Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
TSKGV
%74.2
Halka Açık Kısım
%25.8
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 26 Nisan 2024 tarihinde, Aselsan’ın internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Aselsan’ın Yer Aldığı Endeksler

BIST TEMETTÜ
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST KATILIM 50
BIST BANKA DIŞI LİKİT 10
BIST 500
BIST TÜM
BIST TEKNOLOJİ
BIST 100
BIST KATILIM TUM
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST 50
BIST KATILIM 30
BIST YILDIZ
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KATILIM
BIST 30
BIST ANKARA
BIST KATILIM TEMETTU
BIST KATILIM 100

Aselsan Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen savunma şirketlerinden Aselsan’ın hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Teknoloji (XUTEK) endeksinde yer alan ASELS hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Aselsan Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır. 

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Aselsan hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

ASELS Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Ak Yatırım
Alnus Yatırım
Şeker Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden #ASTOR hissesi hakkında raporları incelemek için #ASTOR şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo