ASTOR Hisse – Astor Enerji A.Ş.

Astor aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Astor Enerji, transformatör imalat ve satışı yaparak elektromekanik imalat sanayinde faaliyet gösteren bir şirkettir.

Astor Enerji’nin sektörü: İmalat / Metal Eşya Makine Elektrikli Cihazlar ve Ulaşım Araçları

Aracı Kurum Raporları

İnfo Yatırım
02.05.2024
Rapor Tarihi
181 TL
Hedef Fiyat
İntegral Yatırım
27.02.2024
Rapor Tarihi
188 TL
Hedef Fiyat
Phillip Capital
16.01.2024
Rapor Tarihi
177.80 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 4. Çeyrek Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 4. Çeyrek Yatırımcı Sunumu

Astor Enerji Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Feridun Geçgel
%70.96
Astor Holding Anonim Şirketi
%5.01
Diğer
%24.04
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 26 Nisan 2024 tarihinde, Astor Enerji’nin internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Astor’un Yer Aldığı Endeksler

BIST BANKA DIŞI LİKİT 10
BIST 30
BIST 50
BIST 500
BIST 100
BIST YILDIZ
BIST HALKA ARZ
BIST METAL EŞYA, MAKİNA
BIST SINAİ
BIST TÜM
BIST ANKARA

Astor Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinden Astor’un hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST 100 (XU100) endeksinde yer alan Astor hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Astor Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Astor hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

ASTOR Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

İnfo Yatırım
İntegral Yatırım
Phillip Capital

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen savunma sanayi şirketlerinden #ASELS hissesi hakkında raporları incelemek için #ASELS şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo