TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.
YatırımaDeğer, aracı kurumların TCELL hakkında bilgiler içeren raporlarını güncel bir şekilde listeler ve yatırım ekosistemi için raporlara erişimi kolaylaştırır.
TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Ak Yatırım

Rapor Tarihi: 30 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 98.5 TL
TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Deniz Yatırım

Rapor Tarihi: 10 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 102 TL
TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Gedik Yatırım

Rapor Tarihi: 20 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 72.19 TL
TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Yapı Kredi Yatırım

Rapor Tarihi: 16 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 88.8 TL
TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Yatırım Finansman

Rapor Tarihi: 10 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 95 TL
Sıkça Sorulan Sorular
TCELL Şirket Raporları
Bist 30 şirketlerinden Tcell hakkında; Ak Yatırım, Deniz Yatırım, Gedik Yatırım, Yapı Kredi Yatırım ve Yatırım Finansman’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #AKBNK hakkında raporları incelemek için AKBNK şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo