TCELL Hisse – Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Turkcell aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Türkiye’de yerleşik bir dijital operatör olan Turkcell, telekomünikasyon sektörü odağında hizmet sunmaktadır. Telekomünikasyon sektörünün yanı sıra dijital servisler, dijital iş servisleri ve techfin, Turkcell’in odaklandığı diğer alanlardır.

Turkcell’in sektörü: Bilgi ve İletişim / Telekomünikasyon

Aracı Kurum Raporları

Ak Yatırım
11.07.2024
Rapor Tarihi
149 TL
Hedef Fiyat
Alnus Yatırım
28.05.2024
Rapor Tarihi
133 TL
Hedef Fiyat
İntegral Yatırım
28.05.2024
Rapor Tarihi
137 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
14.06.2024
Rapor Tarihi
160.7 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Entegre Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Turkcell Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
TVF Bilgi Teknolojileri İletişim Hizmetleri Yat. San. ve Tic. A.Ş.
%26.2
IMTIS Holdings S.A.R.L.
%19.8
Diğer (Halka Açık)*
%54.0
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Turkcell’in internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.
*Halka açık tutarlar NYSE’de işlem gören ADS’leri de içermektedir.

TCELL Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden TCELL hakkında; Ak Yatırım, Deniz Yatırım, Gedik Yatırım, Yapı Kredi Yatırım ve Yatırım Finansman’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #AKBNK hakkında raporları incelemek için AKBNK şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. Hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur.
YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir.
YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo