ENKAI Hisse – Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Enka aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

ENKA İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKA), bir mühendislik ve inşaat firmasıdır; uluslararası müteahhitlik işleri de yapmaktadır. Enka, Türkiye’nin en önde gelen inşaat firmalarından biridir.

Enka sektörü: İnşaat ve Bayındırlık / İnşaat ve Bayındırlık İşleri

Aracı Kurum Raporları

Ziraat Yatırım
15.03.2024
Rapor Tarihi
55.80 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 4. Çeyrek Yatırımcı Sunumu

Enka Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Tara Holding A.Ş.
%49.80
Vildan Gülçelik
%7.99
Sevda Gülçelik
%6.43
Enka Spor Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı
%5.87
Ali Gülçelik
%4.50
Mikado Gayrimenkul Yatırım Ticaret A.Ş.
%4.37
Bilgi Gülçelik
%4.31
Nurdan Gülçelik
%1.55
Selim Gülçelik
%1.55
Mehmet Sinan Tara
%0.84
Ayşe Verda Gülçelik
%0.68
Enka İnşaat Ve Sanayi A.Ş.
%2.29
Halka Açık Kısım, Diğer
%9.81
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Enka’nın internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Enka’nın Yer Aldığı Endeksler

BIST TEMETTÜ
BIST 100
BIST 50
BIST YILDIZ
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 25
BIST İSTANBUL
BIST 30
BIST 500
BIST TEMETTÜ 25
BIST TÜM
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST İNŞAAT
BIST HİZMETLER
BIST KURUMSAL YÖNETİM

Enka Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden Enka’nın hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST İnşaat (XINSA) endeksinde yer alan Enka hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Enka Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Enka hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

ENKAI Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Ziraat Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen GYO şirketlerinden #EKGYO hissesi hakkında raporları incelemek için #EKGYO şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi; hisse senetlerinin fiyatlarına, grafiğine ve aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği, 15 dakika gecikmeli olarak Tradingview aracılığıyla yayınlanmaktadır. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği hakkında verilen bilgiler kapsamında, YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sayfa yer alan bilgiler, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu içermemektedir; yalnız bu sayfadaki bilgileri dikkate alınarak yapılan yatırım işlemlerinin sonucundan YatırımaDeğer sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo