EKGYO Hisse – Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Emlak Konut GYO aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Emlak Konut; gayrimekul geliştirilmesi ve geliştirilen gayrimenkulların satışı ve pazarlanması gibi faaliyet alanlarına sahip Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biridir.

Emlak Konut GYO sektörü: Mali Kuruluşlar / Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklar

Aracı Kurum Raporları

İş Yatırım
05.03.2024
Rapor Tarihi
20.63 TL
Hedef Fiyat
Marbaş Menkul Değerler
22.01.2024
Rapor Tarihi
22.28 TL
Hedef Fiyat
Vakıf Yatırım
18.04.2024
Rapor Tarihi
13.80 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2024 Nisan Yatırımcı Sunumu

Emlak Konut GYO Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (A Tipi Hisse)
%6.67
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (B Tipi Hisse)
%42.70
Halka Açık Kısım (B Tipi Hisse)
%50.60
Diğerleri (B Tipi Hisse)
<%1
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Emlak Konut GYO’nun internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Emlak Konut GYO’nun Yer Aldığı Endeksler

BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT.
BIST BANKA DIŞI LİKİT 10
BIST TEMETTÜ
BIST 30
BIST TEMETTÜ 25
BIST 100
BIST YILDIZ
BIST 500
BIST MALİ
BIST 50
BIST TÜM

Emlak Konut GYO Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul şirketlerinden Emlak Konut GYO hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (XGMYO) endeksinde yer alan Emlak Konut GYO hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut GYO Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Emlak Konut GYO hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

EKGYO Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

İş Yatırım
Marbaş Menkul Değerler
Vakıf Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen çimento şirketlerinden #OYAKC hissesi hakkında raporları incelemek için #OYAKC şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi; hisse senetlerinin fiyatlarına, grafiğine ve aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği, 15 dakika gecikmeli olarak Tradingview aracılığıyla yayınlanmaktadır. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği hakkında verilen bilgiler kapsamında, YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sayfa yer alan bilgiler, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu içermemektedir; yalnız bu sayfadaki bilgileri dikkate alınarak yapılan yatırım işlemlerinin sonucundan YatırımaDeğer sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo