OYAKC Hisse – OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş.

Oyak Çimento aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Oyak Çimento’nun sektörü: İmalat / Taş ve Toprağa Dayalı

Aracı Kurum Raporları

Anadolu Yatırım
20.03.2024
Rapor Tarihi
94.04 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Oyak Çimento Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
TCC OYAK Amsterdam Holdings B.V.
%75.81
Diğer
%24.19
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Oyak Çimento’nun internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

OYAKC Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden Oyak Çimento hakkında; Anadolu Yatırım’ın yayınladığı rapora bu sayfadan ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #TUPRS hakkında raporları incelemek için TUPRS şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo