KCHOL Hisse – Koç Holding A.Ş.

Koç Holding aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Koç Holding; finans, enerji, otomotiv ve dayanıklı tüketim başta olmak üzere pek çok farklı alanda faaliyet göstermektedir.

Koç Holding’in sektörü: Mali Kuruluşlar / Holdingler ve Yatırım Şirketleri

Aracı Kurum Raporları

Alnus Yatırım
27.03.2024
Rapor Tarihi
285 TL
Hedef Fiyat
Ata Yatırım
18.03.2024
Rapor Tarihi
239.4 TL
Hedef Fiyat
Deniz Yatırım
24.05.2024
Rapor Tarihi
334 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
24.05.2024
Rapor Tarihi
320 TL
Hedef Fiyat
Ziraat Yatırım
19.03.2024
Rapor Tarihi
254.7 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2024 1.Çeyrek Faaliyet Raporu
2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2024 Mart Yatırımcı Sunumu

Koç Holding Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
Family Danışmanlık Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi
%43.7
Koç Ailesi Üyeleri
%18.3
Rahmi M. Koç ve Mahdumları Maden, İnşaat, Turizm, Ulaştırma, Yatırım ve Ticaret A.Ş.
%1.4
Vehbi Koç Vakfı
%7.3
Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı
%2.3
Halka Açık
%26.9
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Koç Holding’in internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Koç Holding’in Yer Aldığı Endeksler

BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK 25
BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
BIST MALİ
BIST İSTANBUL
BIST YILDIZ
BIST TEMETTÜ
BIST 500
BIST 50
BIST TEMETTÜ 25
BIST 30
BIST 100
BIST TÜM

Koç Holding Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Koç Holding hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Holding ve Yatırım (XHOLD) endeksinde yer alan KCHOL hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Koç Holding Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır.

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Koç Holding hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

KCHOL Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Alnus Yatırım
Ata Yatırım
Deniz Yatırım
İş Yatırım
Ziraat Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden #SAHOL hissesi hakkında raporları incelemek için #SAHOL şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. Hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur.
YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir.
YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo