KCHOL Hisse – Koç Holding A.Ş.
YatırımaDeğer, aracı kurumların KCHOL hakkında bilgiler içeren raporlarını güncel bir şekilde listeler ve yatırım ekosistemi için raporlara erişimi kolaylaştırır.
KCHOL Hisse – Koç Holding A.Ş.

Ak Yatırım

Rapor Tarihi: 30 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 252 TL
KCHOL Hisse – Koç Holding A.Ş.

Şeker Yatırım

Rapor Tarihi: 16 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 224.56 TL
KCHOL Hisse – Koç Holding A.Ş.

Yatırım Finansman

Rapor Tarihi: 20 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 241 TL
Sıkça Sorulan Sorular
KCHOL Şirket Raporları
Bist 30 şirketlerinden Kchol hakkında; Ak Yatırım, Şeker Yatırım ve Yatırım Finansman’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #THYAO hakkında raporları incelemek için THYAO şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo