ALARK Hisse – Alarko Holding A.Ş.

Alarko Holding aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Alarko Holding, birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdikleri alanlar arasında; enerji, taahhüt, turizm, gayrimenkul, tarım, ticaret ve farklı sanayi sektörleri gibi birçok grup sayılabilir.

Alarko’nun sektörü: Mali Kuruluşlar / Bankacılık

Aracı Kurum Raporları

Deniz Yatırım
19.04.2024
Rapor Tarihi
174.3 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
20.02.2024
Rapor Tarihi
183.44 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2023 Entegre Faaliyet Raporu
2022 Entegre Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 4. Çeyrek Yatırımcı Sunumu

Alarko Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
İzzet Garih
%17.68
Leyla Alaton
%16.27
Vedat Aksel Alaton
%15.27
Dalia Garih
%14.04
Alhan Holding A.Ş.
%2.00
Destek Vakfı
%0.73
Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.
%0.08
Tüm Tesisat ve İnşaat A.Ş.
%0.001
Diğer Ortaklar
%33.92
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 26 Nisan 2024 tarihinde, Alarko’nun internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Alarko’nun Yer Aldığı Endeksler

BIST İSTANBUL
BIST TEMETTÜ 25
BIST 500
BIST YILDIZ
BIST 100
BIST 50
BIST TEMETTÜ
BIST 30
BIST HOLDİNG VE YATIRIM
BIST MALİ
BIST KURUMSAL YÖNETİM
BIST TÜM

Alarko Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Alarko’nun hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST Holding ve Yatırım (XHOLD) endeksinde yer alan ALARK hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Alarko Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır. 

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz. Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Alarko hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

ALARK Hakkında Rapor Yayınlayan Aracı Kurumlar

Deniz Yatırım
İş Yatırım

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden #KCHOL hissesi hakkında raporları incelemek için #KCHOL şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi; hisse senetlerinin fiyatlarına, grafiğine ve aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği, 15 dakika gecikmeli olarak Tradingview aracılığıyla yayınlanmaktadır. Hisse senetleri fiyatları ve grafiği hakkında verilen bilgiler kapsamında, YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz.Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sayfa yer alan bilgiler, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu içermemektedir; yalnız bu sayfadaki bilgileri dikkate alınarak yapılan yatırım işlemlerinin sonucundan YatırımaDeğer sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo