PETKM Hisse – PETKİM Petrokimya Holding A.Ş.

Petkim aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında
Petkim’in sektörü: İmalat / Kimya İlaç Petrol Lastik ve Plastik Ürünler

Aracı Kurum Raporları

Ak Yatırım
27.03.2024
Rapor Tarihi
25.30 TL
Hedef Fiyat
Alnus Yatırım
26.03.2024
Rapor Tarihi
23.70 TL
Hedef Fiyat
İş Yatırım
27.03.2024
Rapor Tarihi
25 TL
Hedef Fiyat

Faaliyet Raporları

2022 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu
Petkim Ortaklık Yapısı
Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
SOCAR Turkey Petrokimya A.Ş.
%51.00
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB)
%0.0001
BİST’te İşlem Gören (Halka Açık)
%49.00
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Petkim’in internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

PETKM Şirket Raporları

Bist 30 şirketlerinden Petkim hakkında; Ak Yatırım, Alnus Yatırım, İş Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #TCELL hakkında raporları incelemek için TCELL şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo