FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.
YatırımaDeğer, aracı kurumların FROTO hakkında bilgiler içeren raporlarını güncel bir şekilde listeler ve yatırım ekosistemi için raporlara erişimi kolaylaştırır.
FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Deniz Yatırım

Rapor Tarihi: 10 Ocak 2024
Hedef Fiyat: 1202.00 TL
FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Gedik Yatırım

Rapor Tarihi: 20 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 938.42 TL
FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Halk Yatırım

Rapor Tarihi: 25 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 1173.49 TL
FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Yapı Kredi Yatırım

Rapor Tarihi: 26 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 1310.00 TL
FROTO Hisse – Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.

Ziraat Yatırım

Rapor Tarihi: 26 Aralık 2023
Hedef Fiyat: 1295.00 TL
Sıkça Sorulan Sorular
FROTO Şirket Raporları
Bist 30 şirketlerinden Ford Otosan hakkında; Deniz Yatırım, Halk Yatırım, Gedik Yatırım, Ziraat Yatırım ve Yapı Kredi Yatırım’ın yayınladıkları raporlara bu sayfada ulaşabilirsin! Bist 30 hisselerinden #TUPRS hakkında raporları incelemek için TUPRS şirket raporları sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Bilgilendirme Notu
YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.
Yasal Uyarı
Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.
Yatırıma Değer
Logo