BRSAN Hisse – Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Borusan Boru aracı kurum raporları, ortaklık yapısı, bulunduğu endeks bilgileri, faaliyet raporları, yatırımcı sunumları ve şirket hakkında detaylar!

Hakkında
Türkiye’nin önde gelen gruplarından Borusan Grubu’nun ilk sanayi girişimi olan Borusan Boru; 2023 itibariyle 65 yıllık bir şirkettir.Borusan Boru; otomotiv, inşaat, enerji ve makine üretimine gibi birçok alanda yüksek teknoloji ürünü borular üretmektedir.

Borusan Boru’nun sektörü: İmalat / Ana Metal Sanayi

Faaliyet Raporları

2023 Faaliyet Raporu

Şirket Sunumları

2023 Yatırımcı Sunumu

Borusan Boru Ortaklık Yapısı

Ticari Ünvan
Pay Oranı (%)
BMB Holding A.Ş.
%73.48
Halka Açık + Diğer
%26.52
Ortaklık yapısı ile ilgili bilgiler; 27 Nisan 2024 tarihinde, Borusan Boru’nun internet sitesinden yararlanılarak oluşturulmuştur.

Borusan Boru’nun Yer Aldığı Endeksler

BIST İSTANBUL
BIST SINAİ
BIST 30
BIST 100
BIST YILDIZ
BIST METAL ANA
BIST 500
BIST 50
BIST TÜM

Borusan Boru Hisse Senedi Fiyatı ve Grafiği

Türkiye’nin önde gelen boru üreticilerinden Borusan Boru’nun hisse senedinin fiyatı ve grafiğine YatırımaDeğer’den kolayca ulaşın. BIST 30 (XU030) endeksinde yer alan Borusan Boru’nun hisse senedinin günlük, aylık ve yıllık bazda fiyat değişimlerine yukarıda yer alan grafikten ulaşabilirsiniz.

Borusan Boru Hisse Senedi Aracı Kurum Raporları

Hisse senedi alış ve satış işlemlerine aracılık eden finansal kuruluşlar, aracı kurum olarak tanımlanır. Aracı kurumların araştırma birimleri, Borsa İstanbul’da yer alan şirketler hakkında dönem dönem raporlar yayınlamaktadır. 

YatırımaDeğer olarak her bir aracı kurumun sayfasında, tek tek rapor arama derdinden sizi kurtarıyoruz.  Herkese açık olarak yayınlanan aracı kurum raporlarını, hisse senetlerine göre kategorize ediyoruz. Bu sayfamızda, Borusan Boru hisse senedi yatırımcıları için aracı kurumlar tarafından hazırlanan raporları güncel olarak derledik.

Daha fazlası:

Türkiye’nin önde gelen demir çelik şirketlerinden #EREGL hissesi hakkında raporları incelemek için #EREGL şirket sayfamızı ziyaret edebilirsin!

Bilgilendirme Notu

YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları raporlara yer verir. Şirket raporları, aracı kurumlar tarafından yayınlanmaktadır. En yüksek hedef fiyat olarak ifade edilen göstergenin herhangi bir bağlayıcılığı ve/veya finansal yönlendirmesi yoktur. YatırımaDeğer’in internet sitesinde yer almayan ancak aracı kurumlar tarafından yayınlanan ilgili şirketler hakkında farklı raporlar mevcut olabilir. YatırımaDeğer internet sitesi, aracı kurumların halka açık olarak yayınladıkları şirket raporlarının bulunduğu resmi internet sitelerinde yer alan ilgili sayfalar hakkında bilgiler vermektedir. Haliyle, YatırımaDeğer’in şirket raporlarına herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz. YatırımaDeğer web sitesinde yayınlanan şirket raporları ile ilgili YatırımaDeğer hiçbir surette sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer, hiçbir şekilde herhangi bir yatırım tavsiyesi ve/veya yönlendirici bir yatırım yorumu yapmamaktadır.

Yasal Uyarı

Bu bilgiler çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan ileriye dönük yatırımların sonuçlarından YatırımaDeğer hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. YatırımaDeğer’in yazılı izni olmadıkça hiçbir içerik, kısmen ya da tamamen üçüncü kişilerce hiçbir şekil ve ortamda yayınlanamaz, alıntılanamaz, iktisap edilemez ve kullanılamaz.

Yatırıma Değer
Logo